خلافی طرح ترافیک

کلیه خودروهای کارکرده بیش از ۲سال جهت تردد در سطح تهران باید دارای معاینه فنی خودرو باشند.

هر خودرو که در محدوده طرح کنترل آلودگی هوا تردد نماید برای استفاده از تردد ۲۰ روز رایگان فصلی می بایست در سامانه “تهران من” ثبت نام نماید در غیر اینصورت مشمول بدهیِ عوارض و جریمه راهنمایی و رانندگی می‌شود.

ساکنان محدوده طرح کنترل آلودگی هوا، مجاز به خروج رایگان پیش از ساعت ۸:۳۰ و یکبار ورود رایگان پس از ساعت ۱۷:۰۰ می باشند و در صورت لزوم به تردد بین ساعات ۸:۳۰ تا ۱۷:۰۰شامل ۵۰درصد تخفیف عوارض می گردند. نرخ عوارض را می توانید از اینجا استعلام نمایید.

شایان ذکر است به ازاء هر واحد مسکونی در محدوده‌، تنها یک خودرو از تسهیلات مذکور برخوردار می‌شود. برای استفاده از تسهیلات مذکور افراد پس از ثبت نام در سامانه تهران من، به منو خدمات طرح ترافیک-شرایط خاص شهروندان-ساکنان محدوده مراجعه کرده و محل سکونت خود را ثبت می نمایند، سپس با مراجعه حضوری به دفاتر الکترونیک شهر تاییدیه محل سکونت را دریافت کرده و سپس در سامانه می بایست نسبت به استعلام و تسویه بدهی های عوارض و نوسازی و مدیریت پسماند محل سکونت، عوارض تردد ترافیک خودرو و عوارض مالکیت خودرو(مراجعه به منو مدیریت خودرو-تردد/مدیریت خودرو-عوارض سالیانه خودرو) اقدام نمایند. 

 در صورت تردد وسایل نقلیه در هر دو محدوده(محدوده طرح ترافیک و محدوده کنترل آلودگی هوا) تنها عوارض مربوط به تردد در محدوده طرح ترافیک اخذ می‌شود و عوارض حلقه دوم به آن اضافه نمی‌شود و همین طور تردد مجاز در طرح ترافیک(حلقه اول) باعث از کسر سهمیه روزهای تردد رایگان در محدوده کنترل آلودگی هوا(حلقه دوم)  نمی‌شود.

استعلام رتبه اعتباری

اگر تا به حال از بانک‌ها و موسسات مالی و اعتباری وام مسکن یا خودرو و … گرفته باشید و از کارت اعتباری یا دسته چک استفاده کرده باشید، دارای تاریخچه اعتباری هستید. موسسات اعتبارسنجی اطلاعات تاریخچه اعتباری شما را به دو صورت گزارش اعتباری و رتبه اعتباری نمایش می ‌دهند. در هنگام اخذ وام، وام‌دهندگان تاریخچه اعتباری شما را بررسی خواهند کرد. اگر تاریخچه اعتباری ضعیف باشد. وام‌دهنده از اعطای وام به شما اجتناب خواهد کرد.

اشخاصی که می خواهند از خوش حسابی و مسئولیت پذیری مالی شما اطمینان حاصل نمایند با ارسال کد تایید به شما و کسب رضایت می توانند به گزارش اعتبارسنجی شما دسترسی داشته باشند.

کدملی و شماره موبایل مرتبط با یکدیگر و ثبت شده در شبکه بانکی برای دریافت گزارش مورد نیاز است. توجه داشته باشید در صورت عدم انطباق کدملی و صاحب شماره موبایل واردشده شما تنها یکبار مجاز به ورود مجدد اطلاعات صحیح می باشید در غیراینصورت گزارش برای شما ارسال نخواهد شد و هزینه سرویس نیز استرداد نمی گردد.

در صورتی که گزارش اعتبارسنجی فرد دیگری را استعلام نمایید، گزینه انتخاب فرد پرداخت کننده(پرداخت توسط خودم/پرداخت توسط دیگری) فعال می شود. در صورت انتخاب پرداخت توسط دیگری، لینک پرداخت برای شخص مورد نظر پیامک می گردد.

پس از تکمیل مراحل تایید و پرداخت، لینک مشاهده گزارش به صورت پیامک در دسترس شما قرار خواهد گرفت و می توانید پیامک را برای مخاطب مورد نظر خود ارسال نمایید.

گزارش به صورت آنلاین از سیستم های بانکی دریافت و در اختیار شما قرار خواهد گرفت و تا ۲۴ ساعت از زمان دریافت گزارش معتبر و قابل رویت خواهد بود. شما با کلیک بروی لینک و یا ورود مجدد شماره موبایل و کدملی تا هرچندبار در ۲۴ ساعت به گزارش دسترسی خواهید داشت.

در صورتی که کدملی و موبایل مرتبط را صحیح وارد کردید و مبلغ از حساب شما کسر شده است ولی لینک گزارش برای شما ارسال نشده است مبلغ پس از ۲۴ ساعت به حساب شما برگشت داده می شود در صورت عدم برگشت مبلغ با پشتیبانی آیس تماس حاصل نمایید.

خرید شارژ و اینترنت

ایرانسل ، همراه اول ، رایتل ، سامانتل

بلافاصله پس از تکمیل فرایند پرداخت توسط شما دراپلیکیشن، سیم کارت شارژ می گردد.

در صورتی که شارژ به حساب شما واریز نشده باشه، مبلغ کسر شده حداکثر ظرف مدت ۷۲ ساعت به شما بازگردانده خواهد شد.

بله، روی آیکون  کلیک نمایید، شماره تلفن موردنظر را از لیست مخاطبین(دفترتلفن) انتخاب نمایید، مبلغ شارژ را انتخاب نمایید، روی گزینه مرحله بعد کلیک نمایید، فرایند پرداخت را تکمیل نمایید. سیم کارت شارژ می شود و پیامک شارژ موفق برای مخاطب ارسال می گردد

برای مشاهده سوابق خرید و تراکنشها به منوی گزارشات مراجعه نمایید.

به اشتراک بگذارید: