خلافی طرح ترافیک

کلیه خودروهای کارکرده بیش از ۲سال جهت تردد در سطح تهران باید دارای معاینه فنی خودرو باشند.

هر خودرو که در محدوده طرح کنترل آلودگی هوا تردد نماید برای استفاده از تردد ۲۰ روز رایگان فصلی می بایست در سامانه “تهران من” ثبت نام نماید در غیر اینصورت مشمول بدهیِ عوارض و جریمه راهنمایی و رانندگی می‌شود.

ساکنان محدوده طرح کنترل آلودگی هوا، مجاز به خروج رایگان پیش از ساعت ۸:۳۰ و یکبار ورود رایگان پس از ساعت ۱۷:۰۰ می باشند و در صورت لزوم به تردد بین ساعات ۸:۳۰ تا ۱۷:۰۰شامل ۵۰درصد تخفیف عوارض می گردند. نرخ عوارض را می توانید از اینجا استعلام نمایید.

شایان ذکر است به ازاء هر واحد مسکونی در محدوده‌، تنها یک خودرو از تسهیلات مذکور برخوردار می‌شود. برای استفاده از تسهیلات مذکور افراد پس از ثبت نام در سامانه تهران من، به منو خدمات طرح ترافیک-شرایط خاص شهروندان-ساکنان محدوده مراجعه کرده و محل سکونت خود را ثبت می نمایند، سپس با مراجعه حضوری به دفاتر الکترونیک شهر تاییدیه محل سکونت را دریافت کرده و سپس در سامانه می بایست نسبت به استعلام و تسویه بدهی های عوارض و نوسازی و مدیریت پسماند محل سکونت، عوارض تردد ترافیک خودرو و عوارض مالکیت خودرو(مراجعه به منو مدیریت خودرو-تردد/مدیریت خودرو-عوارض سالیانه خودرو) اقدام نمایند. 

 در صورت تردد وسایل نقلیه در هر دو محدوده(محدوده طرح ترافیک و محدوده کنترل آلودگی هوا) تنها عوارض مربوط به تردد در محدوده طرح ترافیک اخذ می‌شود و عوارض حلقه دوم به آن اضافه نمی‌شود و همین طور تردد مجاز در طرح ترافیک(حلقه اول) باعث از کسر سهمیه روزهای تردد رایگان در محدوده کنترل آلودگی هوا(حلقه دوم)  نمی‌شود.

استعلام رتبه اعتباری

اگر تا به حال از بانک‌ها و موسسات مالی و اعتباری وام مسکن یا خودرو و … گرفته باشید و از کارت اعتباری یا دسته چک استفاده کرده باشید، دارای تاریخچه اعتباری هستید. موسسات اعتبارسنجی اطلاعات تاریخچه اعتباری شما را به دو صورت گزارش اعتباری و رتبه اعتباری نمایش می ‌دهند. در هنگام اخذ وام، وام‌دهندگان تاریخچه اعتباری شما را بررسی خواهند کرد. اگر تاریخچه اعتباری ضعیف باشد. وام‌دهنده از اعطای وام به شما اجتناب خواهد کرد.

اشخاصی که می خواهند از خوش حسابی و مسئولیت پذیری مالی شما اطمینان حاصل نمایند با ارسال کد تایید به شما و کسب رضایت می توانند به گزارش اعتبارسنجی شما دسترسی داشته باشند.

کدملی و شماره موبایل مرتبط با یکدیگر و ثبت شده در شبکه بانکی برای دریافت گزارش مورد نیاز است. توجه داشته باشید در صورت عدم انطباق کدملی و صاحب شماره موبایل واردشده شما تنها یکبار مجاز به ورود مجدد اطلاعات صحیح می باشید در غیراینصورت گزارش برای شما ارسال نخواهد شد و هزینه سرویس نیز استرداد نمی گردد.

در صورتی که گزارش اعتبارسنجی فرد دیگری را استعلام نمایید، گزینه انتخاب فرد پرداخت کننده(پرداخت توسط خودم/پرداخت توسط دیگری) فعال می شود. در صورت انتخاب پرداخت توسط دیگری، لینک پرداخت برای شخص مورد نظر پیامک می گردد.

پس از تکمیل مراحل تایید و پرداخت، لینک مشاهده گزارش به صورت پیامک در دسترس شما قرار خواهد گرفت و می توانید پیامک را برای مخاطب مورد نظر خود ارسال نمایید.

گزارش به صورت آنلاین از سیستم های بانکی دریافت و در اختیار شما قرار خواهد گرفت و تا ۲۴ ساعت از زمان دریافت گزارش معتبر و قابل رویت خواهد بود. شما با کلیک بروی لینک و یا ورود مجدد شماره موبایل و کدملی تا هرچندبار در ۲۴ ساعت به گزارش دسترسی خواهید داشت.

در صورتی که کدملی و موبایل مرتبط را صحیح وارد کردید و مبلغ از حساب شما کسر شده است ولی لینک گزارش برای شما ارسال نشده است مبلغ پس از ۲۴ ساعت به حساب شما برگشت داده می شود در صورت عدم برگشت مبلغ با پشتیبانی آیس تماس حاصل نمایید.

خرید شارژ و اینترنت

ایرانسل ، همراه اول ، رایتل ، سامانتل

بلافاصله پس از تکمیل فرایند پرداخت توسط شما دراپلیکیشن، سیم کارت شارژ می گردد.

در صورتی که شارژ به حساب شما واریز نشده باشه، مبلغ کسر شده حداکثر ظرف مدت ۷۲ ساعت به شما بازگردانده خواهد شد.

بله، روی آیکون  کلیک نمایید، شماره تلفن موردنظر را از لیست مخاطبین(دفترتلفن) انتخاب نمایید، مبلغ شارژ را انتخاب نمایید، روی گزینه مرحله بعد کلیک نمایید، فرایند پرداخت را تکمیل نمایید. سیم کارت شارژ می شود و پیامک شارژ موفق برای مخاطب ارسال می گردد

برای مشاهده سوابق خرید و تراکنشها به منوی گزارشات مراجعه نمایید.

دریافت نمایندگی فروش شارژ و بسته اینترنت

  1. توسعه دهندگان برنامه های کاربردی

اگر شما یک توسعه دهنده اپلیکیشن موبایلی هستید ، به راحتی می توانید با اخذ نمایندگی ، سرویس  فروش شارژ و بسته اینترنت را به مجموعه سرویس های خود اضافه کرده و از این طریق کسب درآمد کنید.می توانید از شارژ مستقیم و بسته اینترنت به عنوان ابزار تبلیغاتی و تشویقی استفاده کرده و به کاربران ممتاز خود شارژ و بسته اینترنت هدیه دهید.

  1. وب سایت ها و فروشگاههای پر بازدید

اگر وب سایت یا فروشگاه پر بازدیدی دارید ، شما نیز می توانید نماینده  باشید. راه اندازی سرویس فروش شارژ با استفاده از وب سرویس و SDK بسیار راحت می باشد. و شما می توانید به راحتی در درون فروشگاه خود اقدام به فروش شارژ و بسته های اینترنت نمائید. سایت ها و فروشگاه های پر بازدید ، بدون نیاز به کد نویسی و تغییر در سایت یا فروشگاه و از طریق لینک دادن به صفحه فروش شارژ و بسته اینترنت شرکت آیسان می توانند نماینده ما شده و کسب درآمد کنند.

  1. آژانس های تبلیغات دیجیتال

ما برای آژانس های تبلیغات دیجیتال هم یک پیشنهاد جالب داریم .کافی است تبلیغات فروش خدمات ما را که شامل فروش شارژ و بسته اینترنت می شود  در سایت ها و اپلیکیشن های زیر مجموعه خود قرار دهید .این کار هیچ هزینه ای برای شما نداشته و فرایند های کاری شما را تغییر نمی دهد. در این صورت به ازاء هر تراکنشی که مشتریان هدایت شده از  سوی شما در نگین انجام می دهند ، به شما کارمزد داده خواهد شد.

  1. کافی نت ها و گیم نت ها

کافی نت ها مرکز مراجعه عموم افراد جهت دریافت سرویس های مختلف می باشد . شما میتوانید با اخذ نمایندگی خدمات الکترونیکی ، برای مشتریان خود ، خدمات نوینی ارائه کنید.

  1. دفاتر خدمات پیشخوان

افراد زیادی جهت دریافت خدمات مرتبط با اپراتورها از قبیل خرید یا تعویض سیم کارت به دفاتر پیشخوان اپراتورها و دولت مراجعه میکنند.ارائه سرویس شارژ و بسته اینترنت ضمن تکمیل سبد محصولات ، درآمد این مراکز را افزایش می دهد .

  1. کسب و کارهای شخصی

کلیه مالکین فروشگاه ها ، مغازه ها ، باجه های روزنامه فروشی ، کیوسک ها می توانند با اخذ نمایندگی نسبت به فروش شارژ و  بسته اینترنت اقدام کرده و ضمن کسب درآمد جدید ، مشتریان بیشتری را جذب نمایند.

  1. صاحبان صفحات مجازی

اگر شما هم مدیر یک صفحه مجازی در یکی از شبکه های اجتماعی مثل اینستاگرام، تلگرام ، لینکدین و … هستید می توانید به آسانی  از طریق لینک دادن به صفحه فروش شارژ و بسته اینترنت ، درآمد فروش شارژ سهیم باشید . کافیست بنر ما را در صفحه خود قرار دهید ، پس از آن به ازاء هر تراکنش موفق فروش  شارژ و بسته اینترنت که از سمت کاربران هدایت شده از سوی شما انجام پذیرد، کارمزد تراکنش به شما تعلق خواهد گرفت .

در سیستم همکاری در فروش، نمایندگان فروش می توانند علاوه بر روش فروش مستقیم، با انتشار لینک صفحه فروش خود نیز کسب درآمد کنند.  در این روش که از مهم ترین شیوه های کسب درآمد اینترنتی است ، نماینده لینک اختصاصی فروش خود را که از طریق پنل نمایندگی دریافت می کند، در وب سایت و شبکه های اجتماعی خود (اینستا گرام ،لینکدین ، … ) منتشر می نماید.به ازاء هر تراکنشی که از طریق لینک فروش انجام شود ، کارمزدی به حساب نماینده فروش واریز خواهد شد .

بله ، برای دریافت نمایندگی فروش شارژ و بسته اینترنت اشخاص حقیقی یا حقوقی می بایست در سایت سازمان امور مالیاتی کشور ثبت نام کرده و شناسه یکتای مالیاتی خود را در زمان تکمیل فرم ثبت نام  ارائه نمایند.

در حال حاضر کمترین مقدار ممکن برای شارژ کردن اعتبار نمایندگان فروش ۲۰۰ هزار تومان می باشد.

هر نماینده ۶۵ الی ۷۵ درصد سود فروش شارژ و بسته اینترنت را دریافت می کند. کارمزدی که بابت فروش به هر نماینده تعلق میگیرد ، بنا بر نوع محصول (شارژ یا بسته اینترنت ) ،  اپراتور (همراه اول ، ایرانسل ، رایتل )  و میزان فروش متفاوت می باشد .  کارمزد نمایندگان در انتهای هر ماه بر اساس میزان و نوع فروش آنها محاسبه شده و پس از تایید صورتحساب توسط نماینده به میزان محاسبه شده ،پنل نمایندگان شارژ  می شود.

به اشتراک بگذارید: