درخواست نمایندگی فروش شارژ و بسته اینترنت

شما هم می توانید یک نماینده باشید
درخواست نمایندگی

شرکت آیسان تامین کننده اصلی شارژ و بسته اینترنت شبکه بانکی کشور

شبکه نمایندگی فروش خدمات الکترونیکی متشکل از نمایندگان حقیقی و حقوقی است که از طریق آنها خدمات الکترونیکی از قبیل فروش شارژ و بسته اینترنت و استعلام و پرداخت قبوض خدماتی به مشتریان نهایی انجام شده و کارمزد مشخصی به نمایندگان تعلق می گیرد.

مزایایی دریافت

عدم نیاز به سرمایه

با استفاده از روش تامین اعتبار به شیوه امانی، امکان فروش خدمات برای نمایندگان بدون نیاز به سرمایه گذاری فراهم می باشد.

بالاترین کارمزد

بی رقیب نیستیم اما اعتقاد داریم بالاترین درصد کارمزد نمایندگی را نسبت به سایر رقبا داریم

تکمیل سبد محصولات

شما میتوانید در کنار کسب وکار اصلی خود از محل فروش خدمات الکترونیک ، درآمد خود را افزایش داده و سبد محصولات خود را کامل کنید.

تنوع ابزارهای فروش

اپلیکیشن موبایل ، پنل تحت وب ، وب سرویس و اس دی کی برای استفاده در برنامه های کاربردی موبایل

کارمزد فروش شارژ و بسته اینترنت

هر نماینده ۶۵ الی ۷۵ درصد سود فروش شارژ و بسته اینترنت را دریافت می کند.

کارمزدی که بابت فروش به هر نماینده تعلق میگیرد ، بنا بر نوع محصول (شارژ یا بسته اینترنت ) ،  اپراتور (همراه اول ، ایرانسل ، رایتل )  اعتبار فروش ( نقدی ، امانی ) و میزان فروش متفاوت می باشد . 

چه کسانی می توانند ، نمایندگی کسب کنند.

mobile-app-developer

توسعه دهندگان برنامه های کاربردی

اگر شما یک توسعه دهنده اپلیکیشن موبایلی هستید ، به راحتی می توانید با اخذ نمایندگی ، سرویس  فروش شارژ و بسته اینترنت را به مجموعه سرویس های خود اضافه کرده و از این طریق کسب درآمد کنید.

می توانید از شارژ مستقیم و بسته اینترنت به عنوان ابزار تبلیغاتی و تشویقی استفاده کرده و به کاربران ممتاز خود شارژ و بسته اینترنت هدیه دهید.

وب سایت ها و فروشگاههای پر بازدید

اگر وب سایت یا فروشگاه پر بازدیدی دارید ، شما نیز می توانید نماینده  باشید. راه اندازی سرویس فروش شارژ با استفاده از وب سرویس و SDK بسیار راحت می باشد. و شما می توانید به راحتی در درون فروشگاه خود اقدام به فروش شارژ و بسته های اینترنت نمائید.

سایت ها و فروشگاه های پر بازدید ، بدون نیاز به کد نویسی و تغییر در سایت یا فروشگاه و از طریق لینک دادن به صفحه فروش شارژ و بسته اینترنت شرکت آیسان می توانند نماینده ما شده و کسب درآمد کنند.

آژانس های تبلیغات مجازی

آژانس های تبلیغات دیجیتال

ما برای آژانس های تبلیغات دیجیتال هم یک پیشنهاد جالب داریم .کافی است تبلیغات فروش خدمات ما را که شامل فروش شارژ و بسته اینترنت می شود  در سایت ها و اپلیکیشن های زیر مجموعه خود قرار دهید .

این کار هیچ هزینه ای برای شما نداشته و فرایند های کاری شما را تغییر نمی دهد. در این صورت به ازاء هر تراکنشی که مشتریان هدایت شده از  سوی شما در نگین انجام می دهند ، به شما کارمزد داده خواهد شد.

کافی نت ها و گیم نت ها

کافی نت ها مرکز مراجعه عموم افراد جهت دریافت سرویس های مختلف می باشد . شما میتوانید با اخذ نمایندگی خدمات الکترونیکی ، برای مشتریان خود ، خدمات نوینی ارائه کنید.

دفاتر خدمات پیشخوان

افراد زیادی جهت دریافت خدمات مرتبط با اپراتورها از قبیل خرید یا تعویض سیم کارت به دفاتر پیشخوان اپراتورها و دولت مراجعه میکنند.ارائه سرویس شارژ و بسته اینترنت ضمن تکمیل سبد محصولات ، درآمد این مراکز را افزایش می دهد .

کسب و کارهای شخصی

کلیه مالکین فروشگاه ها ، مغازه ها ، باجه های روزنامه فروشی ، کیوسک ها می توانند با اخذ نمایندگی نسبت به فروش شارژ و  بسته اینترنت اقدام کرده و ضمن کسب درآمد جدید ، مشتریان بیشتری را جذب نمایند.

کسب و کار شخصی

صاحبان صفحات مجازی

اگر شما هم مدیر یک صفحه مجازی در یکی از شبکه های اجتماعی مثل اینستاگرام، تلگرام ، لینکدین و … هستید می توانید به آسانی  از طریق لینک دادن به صفحه فروش شارژ و بسته اینترنت ، درآمد فروش شارژ سهیم باشید .

کافیست بنر ما را در صفحه خود قرار دهید ، پس از آن به ازاء هر تراکنش موفق فروش  شارژ و بسته اینترنت که از سمت کاربران هدایت شده از سوی شما انجام پذیرد، کارمزد تراکنش به شما تعلق خواهد گرفت .

ابزارها و زیر ساخت های نمایندگی

انواع روش های تامین اعتبار توسط نمایندگان

نقدی(Cash)

  • نماینده اعتبار لازم برای فروش شارژ را به صورت آنلاین از شرکت آیسان خریداری می نماید.
  • تخفیف یا کارمزد نماینده بنا بر توافق انجام شده در هنگام خرید اعتبار به نماینده اعطاء خواهد شد.
  • نماینده اقدام به بازاریابی و فروش خدمات نموده و وجوه دریافتی از مشتریان را به حساب خود واریز میکند.
  • هر زمان که نماینده تشخیص داد ، می تواند مجددا اعتبار مورد نیاز را به هر میزان که مایل بود خریداری نماید.

امانی(Credit)​

  • نماینده از شرکت آیسان درخواست اعتبار می نماید.
  • شرکت آیسان پس از بررسی شرایط نماینده و تایید آن ، اعتبار مورد نیاز را به تامین اعتبار تخصیص می دهد.
  • نماینده با اعتبار کسب کرده ، اقدام به فروش خدمات کرده و وجوه دریافتی از مشتری را از طریق درگاه بانکی به حساب شرکت آیسان واریز می نماید.
  • کارمزد نماینده ، بر اساس توافق صورت گرفته و بر مبنای حجم فروش خدمات ، به صورت ماهانه پرداخت می گردد.
Credit

سیستم همکاری در فروش

در سیستم همکاری در فروش، نمایندگان فروش می توانند علاوه بر روش فروش مستقیم، با انتشار لینک صفحه فروش خود نیز کسب درآمد کنند. 

در این روش که از مهم ترین شیوه های کسب درآمد اینترنتی است ، نماینده لینک اختصاصی فروش خود را که از طریق پنل نمایندگی دریافت می کند، در وب سایت و شبکه های اجتماعی خود (اینستا گرام ،لینکدین ، … ) منتشر می نماید .

به ازاء هر تراکنشی که از طریق لینک فروش انجام شود ، کارمزدی به حساب نماینده فروش واریز خواهد شد .

شرکت خدمات همراه آیسان لوتوس
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید.

اطلاعات تماس:

آدرس :خیابان ظفر ، بین نفت و مدرس ، پلاک ۲۶۲

تلفن : ۲۲۹۲۴۵۶۷

ایمیل : info@NeginService.ir

 

به اشتراک بگذارید: